loader

Про компанію

Frisomat — це сімейний бізнес із понад 45-річним досвідом і винятковою командою, яка втілює ідеї в життя.
Як глобальний гравець, компанія працює в більш ніж 100 країнах. Секрет будівельної мрії полягає в будівельній системі Frisomat з оцинкованої холодноформованої сталі.
  • 37.000 будівель по всьому світу;
  • 350 працівників;
  • 100+ країн;
  • 10,000+ тон сталі на рік.”
ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ // ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ //

Процес поза Вашими
будівлями

Розробка

Frisomat має все, що потрібно компаніям і підприємцям для реалізації своїх мрій. Наша команда інженерів і дизайнерів із понад 35 чоловік створить вашу мрію зі сталі.

Виробництво

Завдяки найсучаснішим автоматизованим установкам площею 30 000 м² компанія ефективно виробляє всі будівельні блоки для Вашої сталевої мрії. Завдяки багаторічному досвіду та знанням Frisomat точно знає, як створити структуру Вашої мрії.

Доставка

Виробник доставляє Ваше замовлення у формі холодноформованої сталі, яка на 30% легша та на 50% менш об’ємна. Цей ефективний метод забезпечує рентабельне транспортування та швидку доставку металевої будівлі.

Збірка

Побудуйте свою мрію самостійно з нашою допомогою або доручіть монтаж нам. Ми зберемо для Вас весь сталевий цех. Коли ми втілюємо Ваше бачення в життя, ми зосереджуємося на ефективному та швидкому будівництві.

Види будівель

FRISOMAT

Переваги роботи

01

Швидкість

Ми швидко виготовимо збірні елементи для вашої сталевої будівлі завдяки нашій власній команді інженерів і виробничому цеху з великим запасом сталевих рулонів. Наші конструкції мають невелику вагу, тому доставка і монтаж займають небагато часу.

02

Повний контроль

У Frisomat ми володіємо процесом від початку до кінця. Ми негайно вносимо корективи та надаємо оперативну підтримку, гарантуючи, що ваша мрія втілиться в життя саме так, як ви собі уявляли.

03

Досвід

Ми маємо 45 років досвіду та виконали понад 37 000 проектів у 100+ країнах. Наші унікальні сталеві будівельні системи Frisomat втілили в життя концепції сталого розвитку по всьому світу.

04

Низька загальна вартість

Витрати на обслуговування будівель Frisomat низькі. Наші конструкції також вимагають менших початкових інвестицій, ніж традиційні сталеві або бетонні будівлі, завдяки нашим високоякісним, довговічним і оцинкованим матеріалам і легкій, але міцній системі, яку легко замінити. Від проектування до завершення, наша економічно ефективна та стійка система будівництва розроблена, щоб заощадити ваші гроші.
Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

frisomat.info@gmail.com

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору