loader

Flatro

Astra

Опис будівель типу Flatro

Будівлі від фірми Frisomat типу Flatro мають дуже маленький ухил покрівлі – 1, 72˚, тобто майже пласку покрівлю. Цей тип будівлі робиться з парапетом по всьому периметру даху.

Будівлі від фірми Frisomat типу Flatro мають повністю оцинкований каркас. Основу каркасу складають вертикальні несучі елементи – колони та горизонтальні несучі елементи покрівлі – ферми з параллельными поясами. Колони робляться з подвійних холоднокатаних оцинкованих елементів Sigma320 або Sigma450. Елементи ферм з паралельними поясами робляться з холоднокатаних оцинкованих елементів С160 та С130.

З’єднання всіх елементів каркасу між собою – болтове. З’єднання елементів каркасу між собою здійснюється за допомогою з’єднувальних елементів. З’єднувальні елементи та метізи – оцинковані.

Просторову жорсткість каркасу будівлі забезпечують горизонтальні прогони та противітряні зв’язки по стінах, а також лінійні профільовані елементи TR106 Steeldeck по покрівлі. У якості прогонів по стінах використовуються холоднокатані оцинковані елементи типу Z120 або C120. У якості противітряних зв’язків використовуються оцинковані арматурні стрижені. З’єднання прогонів та противітряних зв’язків з основним каркасом будівлі – болтове через з’єднувальні елементи. Лінійні профільовані елементи TR106 – це оцинковані профілі товщиною від 0,75 до 1,00мм, глибиною 106мм та шириною 750мм, пофарбовані з обох сторін. З’єднання профільованих елементів TR106 між собою та з верхнім поясом ферм виконується за допомогою оцинкованих дюбелів.

Будівлі типу Flatro можуть бути запроектовані в неутепленому або утепленому варіантах. Якщо будівля неутеплена, зовнішня обшивка по стінах робиться з оцинкованих пофарбованих з обох боків трапецієвидних листів TR45. Зовнішня обшивка покрівлі робиться з використанням ізоляції та мембрани, які за допомогою спеціальних дюбелів приєднуються до просторових елементів TR106. Якщо будівля утеплена, зовнішня обшивка по стінах робиться з панелей сендвіч. Товщина та заповнювач панелей сендвіч залежить від вимог Замовника. Зовнішня обшивка покрівлі також робиться з ізоляції та мембрани, які за допомогою спеціальних дюбелів приєднуються до просторових елементів TR106.

В усіх фасадах будівлі можливе розміщення вікон, дверей та брам. В покрівлі можливо проектувати світлопропускні отвори.

Будівлі типу Flatro можна зробити частково або повністю двоповерховими.

Основні геометричні параметри будівель Frisomat типу Flatro:

  • Ухил покрівлі – 1,72˚;
  • Крок несучих рам каркасу – 4 або 5м;
  • Ширина будівель – від 13 до 20м;
  • Висота будівель до примикання покрівлі до парапету – від 3,5 до 7м, висота будівель на коньку – в залежності від ширини будівлі;
  • Довжина будівель – від 10м.

Призначення будівель: СТО, виробничі, торгові, спортивні, офісні приміщення, магазини, шоуруми, виставкові та демонстраційні зали.

Не рекомендується для житлових будівель.

Види будівель

Процес поза Вашими
будівлями

Розробка

Frisomat має все, що потрібно компаніям і підприємцям для реалізації своїх мрій. Наша команда інженерів і дизайнерів із понад 35 чоловік створить вашу мрію зі сталі.

Виробництво

Завдяки найсучаснішим автоматизованим установкам площею 30 000 м² компанія ефективно виробляє всі будівельні блоки для Вашої сталевої мрії. Завдяки багаторічному досвіду та знанням Frisomat точно знає, як створити структуру Вашої мрії.

Доставка

Виробник доставляє Ваше замовлення у формі холодноформованої сталі, яка на 30% легша та на 50% менш об’ємна. Цей ефективний метод забезпечує рентабельне транспортування та швидку доставку металевої будівлі.

Збірка

Побудуйте свою мрію самостійно з нашою допомогою або доручіть монтаж нам. Ми зберемо для Вас весь сталевий цех. Коли ми втілюємо Ваше бачення в життя, ми зосереджуємося на ефективному та швидкому будівництві.

FRISOMAT

Переваги роботи

01

Швидкість

Ми швидко виготовимо збірні елементи для вашої сталевої будівлі завдяки нашій власній команді інженерів і виробничому цеху з великим запасом сталевих рулонів. Наші конструкції мають невелику вагу, тому доставка і монтаж займають небагато часу.

02

Повний контроль

У Frisomat ми володіємо процесом від початку до кінця. Ми негайно вносимо корективи та надаємо оперативну підтримку, гарантуючи, що ваша мрія втілиться в життя саме так, як ви собі уявляли.

03

Досвід

Ми маємо 45 років досвіду та виконали понад 37 000 проектів у 100+ країнах. Наші унікальні сталеві будівельні системи Frisomat втілили в життя концепції сталого розвитку по всьому світу.

04

Низька загальна вартість

Витрати на обслуговування будівель Frisomat низькі. Наші конструкції також вимагають менших початкових інвестицій, ніж традиційні сталеві або бетонні будівлі, завдяки нашим високоякісним, довговічним і оцинкованим матеріалам і легкій, але міцній системі, яку легко замінити. Від проектування до завершення, наша економічно ефективна та стійка система будівництва розроблена, щоб заощадити ваші гроші.
Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору