loader

Flatrigma

Основні геометричні параметри будівель Frisomat типу Flatrigma:

  • Ухил покрівлі – 1,72˚;
  • Крок несучих рам каркасу – 4 або 5м;
  • Ширина будівель – від 8 до 17м;
  • Висота будівель до примикання покрівлі до парапету – від 3,5 до 7м, висота будівель на коньку – в залежності від ширини будівлі;
  • Довжина будівель – від 10м.

Призначення будівель: СТО, виробничі, торгові, спортивні, офісні приміщення, магазини, шоуруми, виставкові та демонстраційні зали.

Не рекомендується для житлових будівель.

Flatrigma

Опис будівель типу Flatrigma

Будівлі від фірми Frisomat типу Flatrigma мають дуже маленький ухил покрівлі – 1, 72˚, тобто майже пласку покрівлю. Цей тип будівлі робиться з парапетом по всьому периметру даху.

Будівлі від фірми Frisomat типу Flatrigma мають повністю оцинкований каркас. Основу каркасу складають вертикальні несучі елементи – колони та горизонтальні несучі елементи покрівлі – балки. Колони і балки робляться з одинарних холоднокатаних оцинкованих елементів Sigma320 або Sigma400.

З’єднання елементів каркасу між собою – болтове. З’єднання елементів каркасу між собою здійснюється за допомогою з’єднувальних елементів. З’єднувальні елементи та метізи – оцинковані.

Просторову жорсткість каркасу будівлі забезпечують горизонтальні прогони та противітряні зв’язки по стінах, а також лінійні профільовані елементи TR106 Steeldeck по покрівлі. У якості прогонів по стінах використовуються холоднокатані оцинковані елементи типу Z120 або C120. У якості противітряних зв’язків використовуються оцинковані арматурні стрижені. З’єднання прогонів та противітряних зв’язків з основним каркасом будівлі – болтове через з’єднувальні елементи. Лінійні профільовані елементи TR106 – це оцинковані профілі товщиною від 0,75 до 1,00мм, глибиною 106мм та шириною 750мм, пофарбовані з обох сторін. З’єднання профільованих елементів TR106 між собою та з елементами каркасу виконується за допомогою оцинкованих дюбелів.

Будівлі типу Flatrigma можуть бути запроектовані в неутепленому або утепленому варіантах. Якщо будівля неутеплена, зовнішня обшивка по стінах робиться з оцинкованих пофарбованих з обох боків трапецієвидних листів TR45. Зовнішня обшивка покрівлі робиться з використанням полівінілхлоридних панелей, які за допомогою саморізів приєднуються до просторових елементів TR106. Якщо будівля утеплена, зовнішня обшивка по стінах робиться з панелей сендвіч. Товщина та заповнювач панелей сендвіч залежить від вимог Замовника. Зовнішня обшивка покрівлі також робиться з використанням полівінілхлоридних панелей, які за допомогою саморізів приєднуються до просторових елементів TR106, або з використанням панелей сендвіч, тотожних до стінових.

В усіх фасадах будівлі можливе розміщення вікон, дверей та брам. В покрівлі можливо проектувати світлопропускні отвори.

Будівлі типу Flatrigma можна зробити частково або повністю двоповерховими.

Види будівель

Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору