loader

Delta+

Astra

Опис будівель типу Delta+

Будівлі від фірми Frisomat типу Delta+ мають повністю оцинкований каркас. Основу каркасу складають вертикальні несучі елементи – колони та горизонтальні несучі елементи покрівлі – балки. В залежності від розрахунку будівлі, основні елементи каркасу можуть бути одинарними або подвійними. Колони і балки робляться з холоднокатаних оцинкованих елементів С300.

З’єднання елементів каркасу між собою – болтове. З’єднання елементів каркасу між собою здійснюється за допомогою з’єднувальних елементів. З’єднувальні елементи та метізи – оцинковані.

Просторову жорсткість каркасу будівлі забезпечують горизонтальні прогони по стінах та покрівлі та противітряні зв’язки. У якості прогонів по стінах та покрівлі використовуються холоднокатані оцинковані елементи типу Z120 або C120. У якості противітряних зв’язків використовуються оцинковані арматурні стрижені. З’єднання прогонів та противітряних зв’язків з основним каркасом будівлі – болтове через з’єднувальні елементи.

Будівлі типу Delta+ можуть бути запроектовані в неутепленому або утепленому варіантах. Якщо будівля неутеплена, зовнішня обшивка робиться з оцинкованих пофарбованих з обох боків трапецієвидних листів TR45. Якщо будівля утеплена, зовнішня обшивка робиться з панелей сендвіч. Товщина та заповнювач панелей сендвіч залежить від вимог Замовника.

В усіх фасадах будівлі можливе розміщення вікон, дверей та брам. В покрівлі можливо проектувати світлопропускні отвори.

Основні геометричні параметри будівель Frisomat типу Delta+:

  • Ухил покрівлі – 10˚;
  • Крок несучих рам каркасу – 4 або 5м;
  • Ширина будівель – від 6 до 15м;
  • Висота будівель під водостоком – від 2,5 до 5м, висота будівель на коньку – в залежності від ширини будівлі;
  • Довжина будівель – від 10м.

Призначення будівель: будь яке. Гаражі, склади, ангари, СТО, виробничі, торгові, спортивні, офісні приміщення, магазини.

Не рекомендується для житлових будівель.

Види будівель

Процес поза Вашими
будівлями

Розробка

Frisomat має все, що потрібно компаніям і підприємцям для реалізації своїх мрій. Наша команда інженерів і дизайнерів із понад 35 чоловік створить вашу мрію зі сталі.

Виробництво

Завдяки найсучаснішим автоматизованим установкам площею 30 000 м² компанія ефективно виробляє всі будівельні блоки для Вашої сталевої мрії. Завдяки багаторічному досвіду та знанням Frisomat точно знає, як створити структуру Вашої мрії.

Доставка

Виробник доставляє Ваше замовлення у формі холодноформованої сталі, яка на 30% легша та на 50% менш об’ємна. Цей ефективний метод забезпечує рентабельне транспортування та швидку доставку металевої будівлі.

Збірка

Побудуйте свою мрію самостійно з нашою допомогою або доручіть монтаж нам. Ми зберемо для Вас весь сталевий цех. Коли ми втілюємо Ваше бачення в життя, ми зосереджуємося на ефективному та швидкому будівництві.

FRISOMAT

Переваги роботи

01

Швидкість

Ми швидко виготовимо збірні елементи для вашої сталевої будівлі завдяки нашій власній команді інженерів і виробничому цеху з великим запасом сталевих рулонів. Наші конструкції мають невелику вагу, тому доставка і монтаж займають небагато часу.

02

Повний контроль

У Frisomat ми володіємо процесом від початку до кінця. Ми негайно вносимо корективи та надаємо оперативну підтримку, гарантуючи, що ваша мрія втілиться в життя саме так, як ви собі уявляли.

03

Досвід

Ми маємо 45 років досвіду та виконали понад 37 000 проектів у 100+ країнах. Наші унікальні сталеві будівельні системи Frisomat втілили в життя концепції сталого розвитку по всьому світу.

04

Низька загальна вартість

Витрати на обслуговування будівель Frisomat низькі. Наші конструкції також вимагають менших початкових інвестицій, ніж традиційні сталеві або бетонні будівлі, завдяки нашим високоякісним, довговічним і оцинкованим матеріалам і легкій, але міцній системі, яку легко замінити. Від проектування до завершення, наша економічно ефективна та стійка система будівництва розроблена, щоб заощадити ваші гроші.
Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору