loader

Delta+

Основні геометричні параметри будівель Frisomat типу Delta+:

  • Ухил покрівлі – 10˚;
  • Крок несучих рам каркасу – 4 або 5м;
  • Ширина будівель – від 6 до 15м;
  • Висота будівель під водостоком – від 2,5 до 5м, висота будівель на коньку – в залежності від ширини будівлі;
  • Довжина будівель – від 10м.

Призначення будівель: будь яке. Гаражі, склади, ангари, СТО, виробничі, торгові, спортивні, офісні приміщення, магазини.

Не рекомендується для житлових будівель.

Delta+

Опис будівель типу Delta+

Будівлі від фірми Frisomat типу Delta+ мають повністю оцинкований каркас. Основу каркасу складають вертикальні несучі елементи – колони та горизонтальні несучі елементи покрівлі – балки. В залежності від розрахунку будівлі, основні елементи каркасу можуть бути одинарними або подвійними. Колони і балки робляться з холоднокатаних оцинкованих елементів С300.

З’єднання елементів каркасу між собою – болтове. З’єднання елементів каркасу між собою здійснюється за допомогою з’єднувальних елементів. З’єднувальні елементи та метізи – оцинковані.

Просторову жорсткість каркасу будівлі забезпечують горизонтальні прогони по стінах та покрівлі та противітряні зв’язки. У якості прогонів по стінах та покрівлі використовуються холоднокатані оцинковані елементи типу Z120 або C120. У якості противітряних зв’язків використовуються оцинковані арматурні стрижені. З’єднання прогонів та противітряних зв’язків з основним каркасом будівлі – болтове через з’єднувальні елементи.

Будівлі типу Delta+ можуть бути запроектовані в неутепленому або утепленому варіантах. Якщо будівля неутеплена, зовнішня обшивка робиться з оцинкованих пофарбованих з обох боків трапецієвидних листів TR45. Якщо будівля утеплена, зовнішня обшивка робиться з панелей сендвіч. Товщина та заповнювач панелей сендвіч залежить від вимог Замовника.

В усіх фасадах будівлі можливе розміщення вікон, дверей та брам. В покрівлі можливо проектувати світлопропускні отвори.

Види будівель

Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору