loader

Astra

Основні геометричні параметри будівель Frisomat типу Astra:

  • Ухил покрівлі – 5,71˚ або 10˚;
  • Крок несучих рам каркасу – 4 або 5м;
  • Ширина будівель – від 12 до 27м;
  • Висота будівель під водостоком – від 3,5 до 11м, висота будівель на коньку – в залежності від ширини будівлі;
  • Довжина будівель – від 10м.
 

Призначення будівель: будь яке. Гаражі, склади, ангари, СТО, виробничі, торгові, спортивні, офісні приміщення, магазини, свиноферми, ферми для корів, зерносховища, сховища для картоплі, овочів, фруктів, манежі, авіаангари.

Не рекомендується для житлових будівель.

Astra

Опис будівель типу Astra

Будівлі від фірми Frisomat типу Astra мають повністю оцинкований каркас. Основу каркасу складають вертикальні несучі елементи – колони та горизонтальні несучі елементи покрівлі – ферми з паралельними поясами. Колони робляться з подвоєних холоднокатаних оцинкованих елементів Sigma320 або Sigma450. Ферми з паралельними поясами робляться з оцинкованих холоднокатаних елементів С160 та С130.

З’єднання елементів каркасу між собою – болтове. З’єднання елементів каркасу між собою здійснюється за допомогою з’єднувальних елементів. З’єднувальні елементи та метізи – оцинковані.

Просторову жорсткість каркасу будівлі забезпечують горизонтальні прогони по стінах та покрівлі та противітряні зв’язки. У якості прогонів по стінах та покрівлі використовуються холоднокатані оцинковані елементи типу Z120. У якості противітряних зв’язків використовуються оцинковані арматурні стрижені. З’єднання прогонів та противітряних зв’язків з основним каркасом будівлі – болтове через з’єднувальні елементи.

Будівлі типу Astra можуть бути запроектовані в неутепленому або утепленому варіантах. Якщо будівля неутеплена, зовнішня обшивка робиться з оцинкованих пофарбованих з обох боків трапецієвидних листів TR45. Якщо будівля утеплена, зовнішня обшивка по стінах та покрівлі робиться з панелей сендвіч. Товщина та заповнювач панелей сендвіч залежить від вимог Замовника.

В усіх фасадах будівлі можливе розміщення вікон, дверей та брам. В покрівлі можливо проектувати світлопропускні отвори.

Будівлі типу Astra можна зробити частково або повністю двоповерховими.

Види будівель

Контакти

Маєте питання стосовно певної будівлі або хочете зробити прорахунок?

Надсилайте Ваш запит нам на електронну адресу або телефонуйте

Центральний офіс представництва в Україні: ТОВ “ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС”, 08141, С. Святопетрівське, вул. Господарська, 1А, Бучанський р-н., Київська обл.

Адреса:

Адреса: 08141, Київська обл., Бучанський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.

Copyright © 2024 Frisomat

вгору