BEST INSTALLERS 2021 - акція для інсталяторів газових котлів

1 лютого 2021

Встановлюйте газові котли Nova Florida і отримуйте фірмовий одяг та інструмент для професіоналів!

BEST INSTALLERS 2021 - акція для інсталяторів газових котлів

Термін проведення: 01 лютого 2021 – 31 грудня 2021

Географія: Вся територія України (крім окремих районів Донецької, Луганської областей та Криму)

Місця проведення: у офіційних дилерів ТМ Nova Florida.

В даній акції зможе взяти участь кожен інсталятор, який купує газові котли ТМ «Nova Florida» через регіональних офіційних дилерів. За покупку котлів будуть нараховуватися бали – 1, 2, 3 та 5 балів, за кожен котел (згідно таблиці обліку моделей і типів котлів).

Можливо отримати подарунки за кожну покупку. Також можливо накопичити бали та вибрати професійні подарунки від бренду по каталогу призів. Отримані бали для кожного інсталятора нараховує офіційний регіональний дилер, у якого інсталятор купує свої котли. Розрахунок ведеться згідно таблиці балів по акції

Термін в який діє акція обмежений до 31 грудня 2021 року. До цієї дати необхідно провести усі покупки газових котлів, та замовити для себе усі необхідні подарунки у офіційного дилера ТМ «Nova Florida», у якого купували газові котли по акції. Обробка результатів та нагородження призами, буде проходити на протязі всього періоду проведення акції 01.02 - 31.12.2021, згідно відвантаженого і сплаченого товару, згідно бухгалтерії у звіті регіональних партнерів по списку замовлень подарунків, та кількості проданих ним газових котлів ТМ «Nova Florida». Бали за тендерні закупівлі не зараховуються!

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі