Трубчасті радіатори Delonghi Multicolumn

3 червня 2020

DL Radiators гарантує виріб з унікальним зовнішнім виглядом, бездоганною конструкцією, гарантією 10 років та європейським знаком відповідності CE.

Трубчасті радіатори Delonghi Multicolumn

Особливістю сталевих радіаторів лінійки Multicolumn від DeLonghi є різноманітний дизайн конструкцій, що дає змогу адаптувати їх до будь-якого простору або типу застосування, роблячи їх гідним доповненням інтер’єру. Радіатори цієї серії доступні у виконанні з 2, 3, 4, 5 і 6 колонами. На початку продажів зі складу доступні двоколонні радіатори висотою 1500, 1800 та 2000 мм та триколонні радіатори висотою 570 мм в білому та чорному кольорі. Моделі Multicolonna мають високоякісне трифазное фарбування , що надає кожному елементу довговічний глянсовий колір.

Завдяки ретельному контролю якості виробництва компанія DL Radiators гарантує виріб з унікальним зовнішнім виглядом і бездоганною конструкцією та гарантією 10 років. Радіатори Multicolonna мають європейський знак відповідності CE та відповідають технічним вимогам французького маркування NF. Усі показники теплової продуктивності виміряні та сертифіковані у відповідності з європейським стандартом EN 442. Радіатори Multicolonna можливо замовити з максимальною кількістю елементів від 20 до 60, залежно від висоти.

Кожен радіатор DL Radiators пакується індивідуальну захисну упаковку з полістиролу, вкриту шаром пластикової термозбіжної плівки. Упаковка може залишатись на радіаторі, доки система опалення не буде змонтована, перевірена та випробувана. В інструкції з експлуатації, що поставляється в комплекті, містяться важливі рекомендації щодо монтажу, під’єднанню та дотриманню правил безпеки.

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі