Сталеві радіатори DeLonghi Compact Panel

4 травня 2020

Італійські сталеві панельні радіатори DL Radiators — це багаторічний досвід проектування, дизайну, розробки технологій та ретельний контроль всіх етапів виробництва.

Сталеві радіатори DeLonghi Compact Panel

Італійські сталеві панельні радіатори опалення DeLonghi серії Compact Panel виготовлені з використанням високоякісних матеріалів та технологій, що гарантують високу теплову продуктивність та надійність. Стандартна комплектація Compact Panel радіатора включає встановлену заглушку, повітряний клапан, верхню решітку, бокові панелі та монтажні кронштейни. Модельний ряд включає радіатори 10, 11, 21, 22 та 33 типу з висотою від 300 до 900 мм, та довжиною від 400 до 3000 мм.

Всі радіатори DL Radiators проходять фабричний тест якості та мають надійне довговічне фарбування. Продуктивність радіаторів визначалась в лабораторії Milan Polytechnic згідно стандартів EN442. Радіатори DL Radiators упаковані в картон з пластиковими кутовими захисними елементами та обгорнуті термоусадочною плівкою. Сталеві радіатори серії Compact Panel — це багаторічний досвід проектування, дизайну, розробки технологій та ретельний контроль всіх етапів виробництва. Панельні радіатори Compact Panel досягли такого високого рівня якості та точності, що DL Radiators надає 10 років гарантії.

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі