MB FIX Кронштейни кріплення алюмінієвих радіаторів

24 лютого 2020

Сертифіковані матеріали та відповідність найсуворішим регламентам німецького ринку VDI6036 є запорукою найкращих підолгових та настінних кріплень для алюмінієвих радіаторів.

MB FIX Кронштейни кріплення алюмінієвих радіаторів

Представляємо новинку - підолгові та настінні кріплення для алюмінієвих радіаторів від італіського виробника MB Fix (Ембі фікс). MB FIX була заснована в 1970 році. Сертифіковані матеріали та відповідність найсуворішим регламентам німецького ринку є запорукою найкращого продукту, що робить MB FIX однією з провідних компаній у галузі кріплення радіаторів.

  • Серія PAL - підлогові кронштейни для монтажу алюмінієвих радіаторів. В комплект включено 2 кронштейни PAL, 2 накладки на ножку та 2 накладки на опору кронштейну QKP в білому кольорі з ABS. Конфігурація для готових підлог.
  • Серія GBA - настінні кронштейни зручного монтажу алюмінієвих радіаторів. В комплект включено 2 кронштейни GBA.
  • Серія T3 - настінні кронштейни з вертикальним регулюванням. В комплект включено 2 кронштейни T3, 2 нижніх упора та 2 декоративні накладки QKT3.

Кронштейни MB Fix відповідають стандартам директиви VDI6036 «Про встановлення та кріплення опалювальних приладів». 

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua