Буферні ємністі для теплових насосів

3 лютого 2020

Volano Termico PDC Pensil призначені для настінного монтажу, розраховані для холодної і для гарячої води та працюють як гідравлічний сепаратор і буферна ємність.

Буферні ємністі для теплових насосів

Буфери Volano Termico PDC Pensil від італійського виробника Cordivari розраховані на робочий тиск у 4 бари, температуру від -10 до +95ºC та мають гарантію 2 роки. Зроблені з листової сталі, з поліуретановою теплоізоляцією та призначені для настінного монтажу. Виконують функції гідравлічного сепаратора (гідрострілки) і буферної ємності. Гідравлічний сепаратор  забезпечує змішування та сталу швидкість води, розподіляє потоки контуру від теплового насоса і контурів системи, а буфер зменшує кількість включення / вимикання теплового насоса.

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua