Поворотний деаератор Caleffi DiscalSlim

14 січня 2020

Підходять для установки під котлом, поворотний корпус з технополімеру дозволяє встановлювати деаератори DiscalSlim як на горизонтальних, так і на вертикальних трубопроводах. 

Поворотний деаератор Caleffi DiscalSlim

Компактні деаератори цієї спеціальної серії підходять для установки під котлом опалення і забезпечують оптимальні умови для роботи систем без локалізованих перегрівів, шуму, корозії і механічних пошкоджень. Caleffi DiscalSlim відхиляє частину потоку теплоносія в камеру деаерації де потік сповільнюється і розбивається ребристими елементами, встановленими у вторинних камерах, в результаті чого утворюються вихрові мініпотокі.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua