Душовий пристінний трап Capricorn

13 листопада 2019

Трапи для ванних кімнат Aqua Ambient мають два варіанти: із застосуванням фасадної панелі з полірованої нержавіючої сталі або панелі під плитку.

Душовий пристінний трап Capricorn

Вода стікає в каналізацію через тонку щілину між підлогою та стіною. Продумана конструкція забезпечує можливість регулювання висоти і глибини установки, а також дає можливість вирівнювання завдяки 4 незалежним ніжкам. Трапи мають максимальну пропускну здатність до 0,8 літрів у секунду, виконані з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та призначені для приміщень з підвищеним рівнем санітарних стандартів. 

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua