Насосні станції Grundfos JPA PT

10 вересня 2019

Насосна станція для водопостачання приватних будинків, подачі води з колодязів, підвищення тиску в системах водопостачання, садівництва та перекачування води, сільськогосподарського використання.

Насосні станції Grundfos JPA PT

Grundfos JPA PT являє собою повністю укомплектований, готовий до підключення і експлуатації агрегат, до якого входять

  • самовсмоктуючий насос Grundfos JPA з ежектором
  • мембранний напірний бак
  • реле тиску
  • манометр
  • кабель та штекер

Насос має вбудований ежектор, який забезпечує надійну всмоктувальну здатність з глибини до 8 метрів.  Завдяки наявності бака і реле тиску в комплекті установки, насос включається і відключається автоматично. Крім цього, мембранний напірний бак обмежує кількість циклів повторно-короткочасного включення насоса при незначному водорозборі або витоках в системі. Конструкція і матеріал бака перешкоджають виникненню іржі у під'єднувального фланця, а внутрішня поліпропіленова оболонка надійно захищає воду від хімічної взаємодії з металом.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua