Змішувальний секторний 3-ходовий клапан Caleffi 610

2 вересня 2019

Змішувальні клапани регулюють температуру теплоносія централізованої системи опалення, змішуванням води на виході з котла з водою у зворотній магістралі.

Змішувальний секторний 3-ходовий клапан Caleffi 610

Представляємо новинку - змішувальні клапани Caleffi 610 серії, що дозволяють регулювати температуру централізованої системи опалення шляхом змішування води на виході з котла, з водою, що йде назад від системи (зворотня магістраль). Такі клапани можуть бути обладнані сервоприводами і сполучені з кліматичними регуляторами для подачі гарячої води споживачам відповідно до необхідної величиною теплового навантаження.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua