Паста GEBAJOINT для металічних різьбових з'єднань

30 серпня 2019

Ущільнювальна паста що твердіє для герметизації металевих різьбових з'єднань опалювальних систем і промислових трубопроводів, підходить для гарячої і холодної води.

Паста GEBAJOINT для металічних різьбових зєднань

GEBAJOINT використовується монтажниками з 1930 року. Ущільнювальна паста що твердіє, призначена для герметизації металевих різьбових з'єднань опалювальних систем і промислових трубопроводів. Незамінна для повторного монтажу зношених різьбових з'єднань, наприклад у опалювальних котлах, ніпелях та промислових трубопроводах (відводи, рукава, клапани, датчики і т. д.) з діаметром з'єднання до 3 дюймів, може використовуватися у сонячних системах при температурв до 210°C.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua