Запобіжна група для бойлерів та водонагрівачів

20 червня 2019

Запобіжні групи відповідають за правильну і безпечну роботу водонагрівача - скидають зайвий тиск, запобігають повернення гарячої води в мережу та перекривають подачу води у разі потреби.

Запобіжна група для бойлерів та водонагрівачів

Запобіжні групи Caleffi відповідають за правильну і безпечну роботу водонагрівача. Вони складаються з різних компонентів, які виконують такі функції:

  • контроль тиску рідини, в нагрівачах
  • запобігання повернення гарячої води в мережу
  • відсікання для технічного обслуговування бойлера

Чим група безпеки бойлера краще запобіжного клапана

У разі виходу з ладу термостат, вода всередині водонагрівача або бойлера може закипіти і тиск почне дуже швидко зростати. Пропускної здатності стандартного запобіжного клапана може не вистачити, щоб забезпечити відведення достатньої кількості пароводяної суміші, це призведе до аварії. Запобіжні групи Caleffi мають велику пропускну здатність і забезпечують швидке скидання надмірного тиску, запобігаючи можливості виникнення аварійних ситуацій. Крім того, вони мають вбудований зворотний клапан, а також відсічний кран.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua