Відкриття нового центру «Півдюйма» у Львові

28 вересня 2018

У мережі центрів з продажу представлено більше 15000 найменувань товарів з понад 40 провідних європейських виробників

Відкриття нового центру «Півдюйма» у Львові

З радістю повідомляємо про відкриття ще одного центру з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма», тепер у Львові за адресою вул. Щирецька 36, ТРК «Пiвденний», ТЦ «Експобуд», магазин №1. Усіх інсталяторів, що зареєструються в новому центрі «Півдюйма» у день відкриття 4 жовтня 2018, пригощаємо кавою або пивом та хот-догом. За деталями звертайтесь за телефоном +38 097 607-78-73.

У мережі центрів з продажу представлено більше 15000 найменувань товарів з понад 40 провідних європейських виробників з Італії, Німеччини, Великобританії, Франції, Іспанії та Польщі.

Для роздрібних покупців і приватних інсталяторів працюють також центри у Києві та Дніпрі, де можна придбати потрібний товар та отримати консультацію кваліфікованого фахівця. На базі мережі працює клуб інсталяторів «Півдюйма», який регулярно проводить семінари по темам роботи з новим обладнанням та товарами.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua