Чистка камінів легко та невимушено

6 вересня 2018

За допомогою яких засобів можна швидко почистити камін всередині та ззовні? Розповідаємо.

Чистка камінів легко та невимушено

Французька компанія GEB (ЖЕБ) пропонує ефективні засоби для зручного догляду за камінами, печами, пальниками та грубами.

Propfeu Nettoyant Pierre et Brique - високоефективний засіб для очищення вогнетривкої цегли і камінного каменю від жирних і вугільних залишків сажі і дьогтю. 

Propfeu Vitres - рідкий засіб високої концентрації, ефективний для видалення сажі, гудронів, жирних або смолистих відкладень на склі, видаляє навіть застарілий дьоготь і нагар. Підходить для камінів і печей, нагрівальних столів , духовок, листів і грилів. Не залишає слідів, не фарбує камінь, мармур, цеглу. 

Liquide Ramonage - очищення внутрішніх поверхонь опалювальних котлів і димоходів. Видаляє сажу, сірчасті інкрустації поверхонь нагріву і обпалений пил (нагар) з найбільш важкодоступних місць. Захищає метали від корозії і уповільнює утворення нового нагару.

Propfeu Poudre - порошок для очистки димоходів, поліпшення ефективності та підтримання належного стану протягом усього сезону використання. Збільшує тепловий ККД і зменшує ризики загоряння в димоходах.

Запитуйте у професійних центрах та будівельних супермаркетах України. Офіційний постачальник Леон Сервіс Плюс.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua