Електрична тепла підлога Uponor

4 липня 2018

Система електричного підлогового опалення Uponor Comfort E підходить для будь-якого типу підлоги, легко встановлюється як в новобудовах, так і при ремонтах.

Електрична тепла підлога Uponor

Електрична тепла підлога нагрівається за лічені хвилини та швидко створює комфортну зону, приємно гріючи ноги та зігріваючи навколишній простір. Сучасна система обігріву Uponor Comfort E виробляється в Німеччині, має товщину 2-3 міліметри і не потребує для монтажу особливих інструментів. Крім того, теплоізоляційні панелі Uponor дозволяють економити електроенергію і покращують звукоізоляцію.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua