Гідроакумулятори Zilmet Easy-Pro

15 червня 2018

Конструкція бака з поліпропіленовим покриттям внутрішньої частини і мембрани виключає змішування води і повітря, що перешкоджає розповсюдженню корозії і застою води.

Гідроакумулятори Zilmet Easy-Pro

Розширювальні баки Easy-Pro призначені для установки в системах гарячого і холодного водопостачання і виробляються об'ємом 8, 12, 18 і 24 літри. Баки мають безшовну мембрану і поліпропіленове покриття внутрішньої поверхні. Конструкція бака і мембрани виключає змішування води і повітря, що перешкоджає розповсюдженню корозії і застою води в баку. Всі баки проходять 100% заводське тестування і мають встановлений робочий тиск 2 бари.

Технічні дані

  • фіксована мембрана
  • поліпропіленове покриття
  • максимальний тиск 10 бар
  • робоча температура від -10 до + 99 ° С
  • корпус з вуглецевої сталі
Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua