inoxPres - труби та прес-фітинги з нержавіючої сталі

4 травня 2018

Широкий асортимент арматури і труб Ø15÷168 мм нержавіючої сталі AISI 316L, 304 та 444 та запатентовані технології ущільнення.

inoxPres - труби та прес-фітинги з нержавіючої сталі

Пресування — це з'єднання між трубами з арматурою, встановленою за допомогою електромеханічних прес-машин. Тиск назавжди надає сталу форму ідеально фітингу на трубі, що приводить до ідеального механічного з'єднання. Пресування забезпечує високу якість, швидкість, та мінімальне фізичне навантаження монтажника.

Нержавіюча сталь — найкращий вибір для систем які потребують найвищих стандартів чистоти води і гігієнічних умов. Від водопровідних труб, в побутових та промислових процесах, до санітарних об’єктів, де проводяться регулярні дезінфекції з використанням хімічних та термічних методів.

Прес-фітинги системи InoxPRES виготовляються з нержавіючої сталі AISI 316L, 304 та 444 діаметром до 168 мм. У прес-фітингах InoxPRES встановлені запатентовані ущільнювальні кільця EPDM чорного кольору особливої форми. Труби та фітинги inoxPRES сертифіковані акредитованими міжнародними органами і мають більш ніж 30 отриманих сертифікатів (транспортування питної води, стисненого повітря, природного газу, систем технічної води і пожежогасіння).

Чому inoxPRES?

  • 100% Made in Italy
  • Надійне та швидке рішення з найкращим співвідношенням якості та ціни.
  • Широкий асортимент арматури і труб Ø15÷168 мм
  • Запатентовані технології ущільнення O-Ring
  • Широкий діапазон рекомендованих прес-машин для використання в системі inoxPress
  • inoxPres - труби та прес-фітинги з нержавіючої сталі
Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua