Протипожежні хомути Marvon

5 лютого 2018

протипожежні хомути для пластикових труб

Протипожежні хомути Marvon

Хомути Marvon Tecnocollar виготовлені в Італії та гарантують надійне спрацьовування на протязі 30 років — система пасивного протипожного захисту що перекриває отвори з трубами у стінах або стелях при збільшенні температури при пожежах.

Новий запатентований активний графітовий матеріал що розширюється, випускаються для труб різних діаметрів та з різною товщиною стінки труби. Менші труби можуть бути розміщені всередині великих хомутів. Сертифіковано для пластикових труб з PVC-U, PVC-C, PE, LDPE, MDPE, HDPE, ABS,SAN та ПВХ і ПП труб. Екологічні матеріали, легке встановлення. Необмежений час зберігання при дотримання умов зберігання.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua