Промивний картридж Atlas Filtri SA SX

29 вересня 2017

Фільтруючий елемент з сітчастої нержавіючої сталі з поліпропіленовим стрижнем і ступінню фільтрації 50 мкм для використовування з питною водою.

Промивний картридж Atlas Filtri SA SX

Промивний картрідж SA SX (DOE) італійського виробництва Atlas Filtri — сітчаста конструкція з нержавіючої сталі, з центральним несучим поліпропіленовим стрижнем для забезпечення максимальної поверхні фільтрації води та з антимікробними прокладками. Картриджі SA SX розраховані на 5 років роботи, забезпечують ступінь фільтрації 50 мкм і високу пропускну здатність, підтримуючи низький перепад тиску та виготовляються в 2 версіях: SA-A з нержавіючої сталі AISI 316 та SA-C з нержавіючої сталі AISI 304. Обидві моделі фільтруючих картриджів виробляються з висотою від 4″ до 20″, з різними діаметрами і конфігураціями.

Переваги

  • Нетоксичні матеріали, придатні для питної води
  • Широка поверхня фільтрації
  • Антимікробна прокладка зменшує поширення бактерій
  • Висока пропускна здатність і низький перепад тиску
Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua