Віброгасники Brandoni F8-T8

7 вересня 2017

Фланцеві та різьбові пружні муфти для захисту компонентів системи від подовження, стиснення, вигину та зменшення вібрації і шуму.

Віброгасники Brandoni F8-T8

Віброгасники представляють собою пружну демпферну муфту зі спеціальної EPDM гуми і використовуються в гідравлічних системах, станціях перекачування, системах кондиціонування і опалення, промисловості та сільському господарстві, лініях стиснутого повітря а також у системах пожежегасіння.

Віброгасники служать для захисту компонентів системи від подовження, стиснення і вигину. Крім цього, вони гасять вібрацію і шум та дозволяють зменшувати вплив гідравлічних ударів. Пропонуються в наступних варіантах:

  • Brandoni F8 — фланцеві з'єднання
  • Brandoni T8 — різьбові з'єднання

  • T8 Brandoni фланцевий віброгасник
  • F8 Brandoni фланцевий віброгасник
  • T8 F8 схема
Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua