GEB Granules De Ramonage

26 липня 2017

готові до застосування каталітичні гранули для очищення димоходів від нальоту смол і сажі.

GEB Granules De Ramonage

Каталітичні пелети для очищення димоходів перетворюють сажі наліт і смоли, на стінках димоходів камінів іпечей в негорючі сполуки. Регулярне використання гранул забезпечує оптимальну роботу камінів. Гранули використовуються до механічного очищення димоходів для підвищення її ефективності.

Механічне очищення димоходів камінів є обов'язковою, і її не можна замінити тільки хімічної очищенням димоходів. Наукові випробування, проведені офіційним органом, Центром CSTB (Французький центр науково-технічних досліджень у будівництві), показали, що тільки поєднання хімічної та механічної очистки димоходів забезпечує необхідний ступінь очищення і димарями.

Технічні характеристики

  • Склад: чисте необроблене дерево + активна речовина
  • Діаметр гранул 6 мм
  • Відносна вологість <10%
  • Зміст золи <1%
Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua