Акція на зливні бачки та клавіші Tropea S

23 грудня 2016

Акцію завершено!

Акція на зливні бачки та клавіші Tropea S

Отримайте додаткову* знижку 15% при придбанні** вбудованої системи Tropea Block S120 та однієї із клавіш Valsir.

Tropea S — інноваційний продукт спеціально створений для безшумного змивання. Шум зливу Тропеа S в 5 разів нижче в порівнянні з стандартними системами. Мінімальна товщина бачка 84 мм. Заповнення зливного бачка може регулюватися на 6/3, 4.5/3 або 4/2 літрів. У Tropea S може бути використана система Ariapur, яка видаляє неприємні запахи з приміщення і безпосередньо з унітазу. Всі гумові компоненти відповідають стандартам EN681/WC, гарантуючи високу стійкість до впливу хімічних речовин.

В акції беруть участь наступні товари

* - знижка по даній акції сумується зі знижкою по дисконтній програмі мережі магазинів "Півдюйма" при наявності діючою картки.
** - кількість акційного товару обмежена, акція діє до закінчення акційного товару на складі.

Інші новини по цій темі

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua