Антимікробні фільтри для води Sanic

29 березня 2016

Бактеріостатичні фільтри для води Atlas Filtri створюють безпечну харчову воду за новітніми технологіями Microban®.

Чиста питна вода є джерелом здоров'я і довголіття. Найпростішою мірою по відновленню якості питної води є фільтрація з метою усунення домішок. Фільтри грубої фільтрації затримують домішки, що залишаються там, немов у пастці, викликаючи з часом закупорку каналів і розмноження бактерій. Звичайні фільтри не забезпечують контролю над бактеріальним ростом, а їх термін служби обмежений, внаслідок накопичення бактерій.

Компанія Atlas Filtri є одним з провідних виробників фільтрів для очищення води. Представляючи серію Sanic®, ми виводимо на ринок фільтрації питної води модельний ряд запатентованих фільтрів з технологією, що включає в себе протимікробний агент, виготовлений фірмою Microban® і заснований на бактерицидній властивості срібла. При використанні фільтрів Sanic® питна вода стає чистою та безпечною завдяки застосуванню фільтруючих елементів грубої очистки, тонкої фільтрації та надійної протимікробну захист Microban®. Термін служби фільтрів Sanic® набагато вище в порівнянні зі звичайними фільтрами, наявними на ринку: безпека поєднується з економічною вигодою.

Елементи Microban® вбудовуються в пластикову матрицю на етапі виробництва, забезпечуючи дію активного принципу сріблення на всіх дотичних з водою поверхнях. Після того як бактерія вступає в контакт з поверхнею, що містить Microban®, речовина блокує біологічне функціонування бактерії, що призводить до припинення життєвого циклу і подальшої її загибелі. В Європі продукція отримала сертифікат BPD (Biocidal Products Directive) та відповідає нормативам різних країн, що регулює спеціальне використання питної води. У США виріб пройшов сертифікацію FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів).

Щоб гарантувати бактериостатичну ефективність фільтрів, компанією Atlas Filtri проведені дослідження в незалежних лабораторіях по найсуворішим стандартам аналізу. Фільтри SANIC® з противомикробной захистом Microban® забезпечують тривалий захист проти розмноження бактерій протягом усього терміну служби виробу. Незалежні випробування демонструють зниження зростання бактерій (E.coli) до 99,99% (порядок зниження 3,9) при контактних випробуваннях корпусів і фільтруючих картриджів, виготовлених з розплаву поліпропілену, в порівнянні з корпусами і картриджами без противомикробной технології. Випробування виконано на основі стандарту ISO 22196, акредитованою лабораторією (IMSL, Industrial Microbiological Services Limited, Великобританія).

Atlas Filtri виробляє два основних типи антимікробних картриджів

  • картридж CPP Sanic® проводиться за технологією Melt-blown (аеродинамічним способом з розплаву), забезпечується розподіл принципу дії так, щоб фільтруюча поверхню кожної окремої фільтруючої «щілини» активно брала участь в антибактеріальній обробці;
  • картридж FA Sanic® виробляється за принципом напилення волокна - досягається розподіл чинного принципу сріблення по кожному окремому волокну, так що поверхня, на яку поширюється дія сріблення, виявляється найбільш широкою.

В обох технологіях виробництва картриджів, можливість мікроорганізмів уникнути впливу активного бактерицидного принципу зведена до мінімуму, а антисептичні властивості фільтруючих картриджів є оптимальними.

Для забезпечення максимального рівня антибактеріального захисту, Atlas Filtri створила також корпуси фільтрів з антибактеріальним захистом Microban®. В ході повсякденної роботи фільтра, основну антибактеріальну обробку потоку води виконує фільтруючий картридж, але в момент переривання потоку, при застої води, великі поверхні стінок корпусу додають бактеріостатичну дію. Запатентовані корпусу DP SANIC® виробляються в широкому спектрі моделей MONO, DUO та TRIO, що забезпечують використання одного, двох або трьох фільтруючих картриджів послідовно. Максимальна бактеріостатична ефективність досягається за допомогою застосування картриджа і корпусу SANIC® одночасно.

Запитуйте оригінальні італійські фільтри для води в спеціалізованих точках продажу. «Леон Сервіс Плюс» - офіційний постачальник продукції Atlas Filtri в Україні.

SANIC® є зареєстрованим товарним знаком компанії ATLAS FILTRI Srl, Італія.
Microban® є зареєстрованим товарним знаком компанії Microban Products Company.

Товари в каталозі

Інші новини по цій темі