Сертифікати, дозволи, каталоги, буклети та інші документи

У розділі розміщена документація, яка може бути Вам необхідна і корисна. Сертифікати на продукцію і каталоги фірм-виробників, рекламні буклети та брошури, статті та результати випробувань різного устаткування. Паспорти та технічна документація. Якщо Ви хочете бачити будь-яку інформацію щодо наших матеріалів на цій сторінці, то просимо Вас прислати повідомлення із запитом на адресу будь-якого менеджера. Адреси менеджерів знаходяться на сторінці «Контакти».

Mario

Виробниче підприємство «Маріо» - провідний український виробник рушникосушок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Продукція «Маріо» експортується в Росію, Білорусію, Казахстан, Молдову, Швецію, Польщу, Латвію, Угорщину, Великобританію.

В процесі виробництва використовується виключно нержавіюча сталь провідних європейських виробників, призначена для роботи в опалювальних системах. Метал OUTOKUMPU (Фінляндія) та ACERINOX (Іспанія). Вся продукція відповідає як українським, так і європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442.

На підприємстві функціонує відділ технічного контролю якості - кожний готовий виріб проходить випробування тиском 22 атмосфери, потім остаточний контроль і маркується логотипом компанії, індивідуальним номером з датою виробництва, щоб уникнути підробок. Відмінні риси продукції «Маріо» - надійність і елегантність.

  Документ Файл
Висновок MARIO рушникосушки Дійсний*  до 15.03.2015 Завантажити
262 KB

* Термін дії сертифіката визначається для дати виробництва або ввезення продукції на територію країни.