Сертифікати, дозволи, каталоги, буклети та інші документи

У розділі розміщена документація, яка може бути Вам необхідна і корисна. Сертифікати на продукцію і каталоги фірм-виробників, рекламні буклети та брошури, статті та результати випробувань різного устаткування. Паспорти та технічна документація. Якщо Ви хочете бачити будь-яку інформацію щодо наших матеріалів на цій сторінці, то просимо Вас прислати повідомлення із запитом на адресу будь-якого менеджера. Адреси менеджерів знаходяться на сторінці «Контакти».

Daniel

Італійська компанія DANIEL RUBINETTERIE s.p.a вперше вийшла на ринок в 1985 році. Компанія виробляє змішувачі та крани найвищої якості під торговою маркою Daniel. Використання кращих матеріалів, уважний процес обробки, обробки і збірки, а також обов'язковий процес тестування готової продукції, все це гарантує відповідність продуктів компанії найвищим стандартам.

Саме тому, ключовою особливістю продукції Daniel завжди були і є оригінальні обробка, обробка та декорування. Тільки Daniel Rubinetterie використовує гальванічну обробку, незвичайні антикварні візерунки на додаток до класичних форм, новітнім якісним металам, граніту і багато чому іншому... Завдяки запатентованим технологіям, Daniel Rubinetterie використовує гальванічну обробку разом з витонченими прикрасами від стилю поп-арт до округлих і гармонійних форм аж до класичних дамаських візерунків, прекрасно підходять для важливих і престижних будівель.

Компанія має сертифікати ISO 9001 та ISO 14001. Ці сертифікати визнаються на національному і на європейському рівні і видані компанії представниками German TÜV Essen, одного з найавторитетніших інститутів сертифікації в Європі.

  Документ Файл
Сертифікат Daniel Rubinetterie до 18.03.2013 (крани і картриджі)   Завантажити
2345 KB

* Термін дії сертифіката визначається для дати виробництва або ввезення продукції на територію країни.