Контактна інформація

ТОВ «Леон Сервіс Плюс»

08141, Київська обл., Києво-Святошинський район,
с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1а.
Тел./факс: +38044 502-9048, +38044 239-1593, +38067 2439595
e-mail: info@leon.ua

Директор
Стольнікович Олексій Федорович
Директор торгівельної мережі «Півдюйма»
Осадчий Андрій Іванович
Головний бухгалтер
Новіков Віктор Анатолійович

 


Леон Сервіс Плюс - info@leon.ua
Написати повідомлення →

спеціаліст відділу оптової торгівлі
Гончаров Олексій Олександрович - A.Goncharov@leon.ua
Написати повідомлення →

заступник керівника відділу оптової торгівлі
Комар Юрій Вікторович - Y.Komar@leon.ua
Написати повідомлення →

спеціаліст відділу оптової торгівлі
Ковальов Євген Вікторович - E.Kovalev@leon.ua
Написати повідомлення →

спеціаліст відділу оптової торгівлі
Невідомий Володимир Вікторович - V.Nevidomiy@leon.ua
Написати повідомлення →

заступник керівника відділу оптової торгівлі
Панасенко Анатолій Васильович - A.Panasenko@leon.ua
Написати повідомлення →

спеціаліст відділу оптової торгівлі
Рибченко Олександр Іванович - A.Ribchenko@leon.ua
Написати повідомлення →

бухгалтер
Федоровська Лілія Олександрівна - L.Fedorovskaya@leon.ua
Написати повідомлення →

інженер-проектувальник
Григоренко Дмитро Геннадійович - d.grigorenko@leon.ua
Написати повідомлення →

інженер-проектувальник
Балахонов Максим Анатолійович - m.balahonov@leon.ua
Написати повідомлення →

керівник відділу оптової торгівлі
Вовчук Олександр Петрович - A.Vovchouk@leon.ua
Написати повідомлення →

керівник відділу по роботі з торгівельними мережами
Капанадзе Богдан Віталійович - B.Kapanadze@leon.ua
Написати повідомлення →

керівник відділу маркетингу
Новіков Дмитро Вікторович - D.Novikov@leon.ua
Написати повідомлення →

керівник відділу теплотехнічного обладнання
Кошовий Олег Григорович - O.Koshevoj@leon.ua
Написати повідомлення →

керівник відділу по роботі з проектними та будівельними організаціями
Солов’янов Олександр Олександрович - a.solovyanov@leon.ua
Написати повідомлення →

Написати повідомлення

Мережа магазинів «Півдюйма»

Мережа професійних центрів з продажу систем тепловодопостачання та водовідведення «Півдюйма» пропонує широкий асортимент товарів для водопостачання, опалення та каналізації. Винятковою особливістю наших магазинів є те, що вся продукція поставляється з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн. Особливі умови надаються інсталяторам, сантехнікам та сервісним організаціям. Детальну інформацію про магазини дивіться на www.pivduyma.ua