Новинка
6005 Caleffi група регуляції гарячої води

6005 Caleffi група регуляції гарячої води

Код товара: 52947 Виробник: Caleffi

компактна багатофункціональна група для регуляції температури і теплової дезінфекції

Код Артикул Параметри Ціна, грн
52947 600502 Caleffi LEGIOFLOW мультифункційний модуль водопостачання з електротеплового приводом ؾ"
7225.40
шт

Компактна багатофункціональна група для регуляції температури і теплової дезінфекції, для системи водопостачання. Багатофункціональний блок використовується в гідравлічних та побутових системах водопостачання для контролю гарячої та холодної води, що подається на крани користувача, що обслуговують ванну кімнату або житло. Високопродуктивний регульований термостатичний змішувальний клапан підтримує температуру гарячої води на потрібному рівні та захищає користувача від небезпеки опіків.

  • 600502 - з електротеплового приводом
  • 600503 - без електротеплового приводу

Модель без відвідного комплекту для контуру ХВП укомплектована термостатичним змішувачем з захистом від опіків, клапаном розрідження для теплової дезінфекції, укомплектованим електротеплового приводом, кульовими клапанами - відсікачами з фільтрами і вбудованими зворотними клапанами, відвідним комплектом для контуру ХВП. Група має з'єднання діаметром 3/4" з зовнішньою різьбою на вході та накидною гайкою на виході з міжцентровою відстанню 35 мм. 

Корпус змішувача зроблено зі сплаву стійкого до вимивання цинку, марки F, максимальний робочий тиск стновить 10 бар. Діапазон регуляції температури становить від +30 до +50°С з заводським налаштуванням у 43°С, максимальна температура на вході в первинний контур 85°С. Нормально закритий електротеплової привід має клас захисту IP44, живлення 230 Вольт, та споживання електроенергії у робочому режимі 3 Вт. Довжина кабеля живлення в комплекті становить 80 см.

Термостатичний змішувальний клапан змішує гарячу та холодну воду на вході, щоб підтримувати змішану воду постійно при встановленій температурі на виході. Термостатичний елемент повністю занурений у змішаний потік води. Він стискається або розширюється, переміщуючи обтуратор, який контролює проходження гарячої або холодної води на вході. Якщо температура на вході або тиск змінюються, внутрішній елемент автоматично реагує на відновлення заданої температури на виході.

Промивний клапан можна активувати вручну або автоматично за допомогою термоелектричного приводу, дозволяє гарячій воді переходити безпосередньо до розетки пристрою. За допомогою штока управління з подвійним обтуратором він відкриває байпас на вході гарячої води до змішувального клапана і одночасно перехоплює впуск холодної води. Це запобігає будь-якому змішуванню гарячої та холодної води під час промивки, при цьому відкриваються крани, оскільки це знизить температуру води, направленої на теплову дезінфекцію.

6005 Caleffi група регуляції гарячої води
розміри групи регуляції Caleffi 6005
конструкція групи регуляції Caleffi 6005
гідравлічні характеристки групи регуляції Caleffi 6005
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт