Новинка
REMS Amigo Set

REMS Amigo Set

Код товара: 24003 Виробник: Rems

клупп електричний різьбонарізний з швидкознімними головками

Код Артикул Параметри Ціна, грн
24003 530020 REMS Amigo Клуп різьбонарізний електричнийв комплекті з плашками 1/2-3/4-1-1.1/4" 1200W
46569.30
шт

Електричний клупп REMS Аміго - найменший, найлегший, найпотужніший і найшвидший клупп до 1″.

Види різьблення

  • Трубна різьба 1/8-1.1/4 ", 16-40 мм
  • Болтова різьба 6-30 мм, 1/4-1"

Системні переваги

Тільки один вид маленьких, компактних, швидкозмінних різьбонарізних головок і тільки один вид різенарізальних плашок для всіх КЛУПП REMS.

Запатентований бугель

Якісний, надійний та зручний для роботи опорний бугель для упору під час обертання інструмента в обох напрямках. Надійно закріплює трубу за рахунок похилого затискного шпинделя. Легко і швидко труба вставляється в бугель та клупп.

Конструкція REMS Amigo

Завдяки оптимальній формі, інструмент зручно використовувати навіть у важкодоступних місцях. Вага клупа всього 3,5 кг. Легкий редуктор, дозволяє лекго працювати навіть однією рукою. Оптимальна посадка швидкозмінних різьбових головок.

Привід

Надійний, компактний, не вимагає технічного обслуговування редуктор. Потужний універсальний двигун 1200Вт з 30% збільшенням потужності за допомогою автоматичної перестановки вугільних щіток при виборі напрямку обертання. Максимально споживана потужність до 1800 Вт при повному навантаженні. Швидкість різу 35-27 об/хв. Поштовховий вимикач.

Швидкозамінні різьбонарізні клупповие головки

Надійна техніка, високоякісний матеріал і точна обробка головки, гребінок і корпусу гарантують суперлегкий надріз труби і легке нарізування різьблення за допомогою клуппів REMS Аміго. Гребінки не задирають металл, залишаючи чисту рівну поверхню. Довга точна напрямна головки забезпечує чудове центрування труби. Хороший відведення стружки за рахунок отворів в головці для чистої гвинтової різьби.

Різьбонарізні гребінки

Надійні, міцні, якісні плашки REMS з оптимальною геометрією лез гарантують надлегкий надріз труби і нарізування чистої різьби. Виготовлені із загартованої, спеціальної сталі для тривалого терміну експлуатації.

Виготовлення ніпелів

Клупп зручно використовувати з REMS Nippelspanner.

Комплект поставки Клупп REMS Аміго Сет.

Електричний різьбонарізний клупп зі змінними головками для трубного та болтового різьблення. Для правої і лівої різьби. Привід, опорний бугель, двигун 230 В, 50-60 Гц, 1200 Вт. Максимально споживана потужність до 1800 Вт. Правий/лівий хід. Захист від перевантаження. З швидкозмінними різьбонарізними головками REMS Єва для конічної різьби ISO 7-1, DIN EN 10226 (DIN 2999, BSPT) R правої і різьблення на електроізоляційних трубах згідно DIN EN 60 423 М. В міцній сталевій валізі.

REMS Amigo Set
530020 REMS Amigo Клуп різьбонарізний електричний
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт