Новинка
Jupiter CAB AVL

Система водопідготовки Jupiter CAB AVL

Код товара: 104376 Виробник: Atlas Filtri

компактна система пом'якшення води з автоматичною регенерацією

Код Артикул Параметри Ціна, грн
104376 NEA1000006 Jupiter CAB 10 AVL 3/4 1,5 м3/год система пом'якшення води ¾" 1.5m³/h
24663.90
шт
104377 NEA1000007 Jupiter CAB 15 AVL 3/4 1,1 м3/год система пом'якшення води ¾" 1.1m³/h
26924.10
шт
104378 NEA1000008 Jupiter CAB 30 AVL 3/4 2,3 м3/год система пом'якшення води ¾" 2.3m³/h
29185.60
шт

Пом'якшувач води серії Jupiter від Atlas Filtri виробляються відповідно до діючих європейських законодавчих норм та стандартів і дозволяють знизити жорсткість води з подальшими перевагами і експлуатаційними вигодами. Після установки пом'якшувача води серії Jupiter споживач отримує гігієнічні санітарні переваги - більш м'яку і чисту білизну, більш ефективне збереження миючих засобів та більш тривалий термін служби одягу.

Принцип роботи пом'якшувачів води Jupiter заснований на реакції обміну іонів кальцію (Ca) і магнію (Mg) з іонами натрію (Na), що призводить до пом'якшення води на сильному прошарку катионної смоли. Смола багата іонами натрію; тверда вода фільтрується, а іони, відповідальні за скейлінг кальцію і магнію, утримуються на поверхні смоли і замінюються іонами натрію, солі яких не викликають ніяких відкладень. Через певні проміжки часу потрібна регенерація (насичення) іонообмінної смоли розчином NaCl (розсолом). Це робиться автоматично за допомогою багатофункціонального керуючого клапану, керованого електронним блоком управлінням. Для використання в санітарних системах питної води пом'якшувачі води можуть бути оснащені обхідним і автоматичним пристроєм для дезінфекції смоли.

Мікропроцесорна спеціалізована електроніка з наступними характеристиками:

 • програмований дисплей з клавіатурою
 • управління системою дезінфекції (опція) під час регенерації
 • можливий ручний запуск процесу регенерації з керованою прогресією через різні фази
 • відображення фаз регенерації і їх тривалості
 • автономна пам'ять до 10 днів (при відсутності живлення)

Умови роботи

 • Максимальний робочий тиск 6 бар
 • Мінімальний робочий тиск 2 бар
 • Максимальна робоча температура 50 ° C
 • Максимальна концентрація Fe 0,1 ч / млн
 • Максимальна концентрація вільної Cl 0,5 ppm
 • Електричне функціонування 12V / 8 Вт

Режими роботи

Регенерація за часом (ATL-ATM): керуючий клапан оснащений електронним таймером, автоматично включає регенерацію в запрограмоване користувачем час (для домашнього використання зазвичай вночі, коли попит на воду мінімальний). Пристрій дозволяє програмувати час і частоту регенерації, починаючи з мінімум 1 регенерації кожні 12 год максимум до 1 кожні 99 днів. Альтернативно, регенерація може бути запрограмована на фіксований день тижня, завжди в один і той же час.

Регенерація за обсягом (AVL-AVM): регенераційні клапан оснащений датчиком витрат і лічильником, перевіряючим обсяг оброблюваної води. Ця версія запускає регенерацію в певні години дня, вибрані електронікою, відповідно до реального користування води, обмінної ємністю і встановленої твердістю. Клапан дозволяє програмувати в наступних режимах: time-volume після досягнення заданого обсягу в заданий час та чистий обсяг: відразу після досягнення заданого обсягу.

Jupiter CAB AVL
Jupiter CAB розміри
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт