Новинка
Leo Condensing

Leo Condensing

Код товара: 86100 Виробник: Nova Florida

газовий конденсаційний двоконтурний котел з закритою камерою згоряння та примусовою тягою

Код Артикул Параметри Ціна, грн
86100 CLFU32KC24 Nova Florda Leo Condensing KC 24 котел газовий конденсаційний 2-контурний 24kW
33919.60
шт

Двоконтурний конденсаційний котел Nova Florida Leo Condensing KC 24 це нова генерація енергозберігаючого обладнання від відомого європейського виробника опалювальних котлів потужністю 20 кВт в режимі опалення та 24 в режимі ГВП.

Серцем котла є новий первинний конденсаційний теплообмінник CIRCOND з нержавіючої сталі. Його особливістю є те, що в конструкції використовується мінімальна кількість деталей, що робить його технологічним та надійним в експлуатації. Теплообмінник має суцільну спіраль з труби збільшеного перерізу, що робить його більш стійким відносно впливу забруднень в системі опалення.

Котел оснащений розширювальним баком ємністю 9 літрів, має вторинний теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі, та може продукувати 12 літрів гарячої води на хвилину при ∆Т=30°С.

Автоматика котла дозволяє йому працювати як з датчиком температури зовнішнього повітря, так із датчиком температури приміщення, при цьому вибір потужності котла та температури теплоносія встановлюються автоматично оптимальним чином для того щоб котел споживав якнайменш газу. До котла може підключатися пульт дистанційного керування та інші периферійні прилади за допомогою шини даних, що працює за протоколом Opentherm.

Leo Condensing
Газовий котел Leo Condensing без панелі
Розміри котлів Nova Florida Leo Condensing
Гідравлічна схема котлів Nova Florida Leo Condensing
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт