Rems Akku-Press ACC Li-Ion

Rems Akku-Press ACC Li-Ion

Код товара: 24391 Виробник: Rems

універсальний акумуляторний гідравлічний радіальний прес

Код Артикул Параметри Ціна, грн
24391 571014 Rems Akku-Press ACC Li-Ion прес-інструмент акумуляторний
84599.20
шт

Універсальний акумуляторний гідравлічний радіальний прес для виготовлення прес-з'єднань систем прес-фітинга  для труб діаметром до 110 мм. Швидкий та надійний примусовий процес пресування, автоматичний фіксатор прес-кліщів. Тільки одні прес-кліщі / прес-кільця для всіх радіальних прессінструментов REMS (крім Міні-прес), в тому числі для радіальних пресів інших виробників.

Конструкція Rems Akku-Press ACC Li-Ion

Компактний, зручний, легкий. Привід з акумулятором всього 4,3 кг. Універсальне застосування - у висячому положенні, над головою, в важкодоступних місцях. Без кабелю, оптимальний розподіл ваги інструменту для роботи однією рукою. Ергономічний корпус і ручка. Вбудована світлодіодна робоча лампа для освітлення місця роботи. Поворотний модуль захоплення прес-кліщів. Надійна посадка прес-кліщів / проміжного затиску завдяки автоматичному фіксуванню. Підходить також для відповідних прес-кліщів / прес-кілець інших виробників.

Процес пресування з механізмом ACC

Безпека праці, функціональність та експлуатаційна надійність. Автоматичний реверс після закінчення пресування.

Привід

Сила подачі і пресування з тиском в кілька тонн для блискавичного бездоганного пресування. Тягове зусилля 32 кН. Потужний електрогідравлічний привід з акумуляторним двигуном 14,4 В, 380 Вт, планетарним редуктором, ексцентриковим поршневим насосом і компактною потужною гідравлічною системою. Перемикач безпеки.

Робота від акумулятора і від мережі

Технологія Li-Ion PLUS Іонно-літієві акумулятори на 14,4 В з ємністю на 3,0 ампер-години для тривалого терміну служби. Потужний і легкий інструмент дозволяє зробити без перезарядки приблизно 270 опрессовок DN 15 на один заряд акумулятора. Зона робочих температур від -10 до +60°C. Ефект пам'яті для максимальної потужності акумулятора відсутній. Пристрій прискореної зарядки для скорочення часу зарядки. Є можливість використовувати літієво-іонне джерело живлення 230 В / 14,4 В для роботи від мережі 230 В.

Rems Akku-Press ACC Li-Ion
акумуляторний гідравлічний радіальний прес Rems Akku-Press ACC Li-Ion
571014 Rems Akku-Press ACC Li-Ion
Rems Akku-Press ACC Li-Ion працює від акумулятора і від мережі
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт