Rems Power-Ex-Press Q&E ACC

Rems Power-Ex-Press Q&E ACC

Код товара: 24235 Виробник: Rems

електрогідравлічний трубний розширювач D16-63 з автоматичним поверненням

Код Артикул Параметри Ціна, грн
24238 575017 REMS Power-Ex-Press Q&E ACC розширювач для систем Uponor Quick&Easy 16÷63mm
73437.20
шт

Компактний, зручний електроінструмент для швидкого і простого розширення труб і кілець. Для побутових рішень і промисловості. Для будмайданчика і майстерні. Rems Power-Ex-Press Q&E ACC - швидке і просте розширення з електроприводом до D 63 мм. З автоматичним поверненням.

Розширювальні головки

Широкий діапазон розширення до D 63 мм. Автоматичне покрокове розширення до досягнення заданого розширювальної головкою значення. Застосування більш ширших головок REMS P-CEF і відповідних розширювальних головок інших виробників. 

Конструкція

Компактний, міцний, що відповідає вимогам будівельного майданчика. Невелика вага і зручна конструкція вигідно відрізняють його від інших машин. Вага всього 5,6 кг. Зручний для роботи на вазі, над головою, в умовах обмеженого простору. Оптимальний баланс ваги. Ергономічно пророблена і збалансована форма зі зручним захватом.

Привід

Велика розширювальна сила для швидкого, бездоганного розширення. Тягове зусилля 34 кН. Потужний електрогідравлічний привід з автоматичним поверненням (ACC), з надійним універсальним двигуном, 450 Вт, планетарним редуктором, ексцентриковим поршневим насосом і компактною потужною гідравлічною системою. Перемикач безпеки.

Rems Power-Ex-Press Q&E ACC
575017 REMS Power-Ex-Press Q&E ACC розширювач для систем Uponor Quick&Easy
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт