Новинка
REMS Power-Press XL ACC

Електричний прес REMS Power-Press XL ACC

Код товара: 24253 Виробник: Rems

універсальний електричний прес до 110 мм

Код Артикул Параметри Ціна, грн
24253 579010 REMS Power-Press XL ACC Прес електричний D10–108 (110) мм 10÷108mm
91862.40
шт

REMS Пауер-Прес XL ACC - універсальний електричний прес до 110 мм. Примусове пресування за один прохід. Надзвичайна швидкість - Ø 108 мм всього за 15 с. Автоматичний фіксатор прес-кліщів. Повний асортимент прес-кліщів / прес-кілець / прес-кілець XL REMS для всіх поширених запрессовочних систем. Обтискові кліщі / прес-шайби / прес-шайби XL з спеціально загартованої спеціальної сталі для високих навантажень. Запрессовочны контури прес-кліщів / прес-кілець / прес-кілець XL REMS відповідають запрессовочним контурам відповідних запрессовочних систем.

Компактний, міцний, що відповідає вимогам будівельного майданчика. Невелика вага і тонка конструкція вигідно відрізняють його від інших машин. Вага всього 5,5 кг. Пресування в одні прохід, ідеальне рішення для великих розмірів. Корпус ергономічної форми з м'якою ручкою і прорізом для захоплення. Обертається модуль захоплення прес-кліщів. Стійке положення прес-кліщів за рахунок автоматичного фіксування. Надійна посадка прес-кліщів / проміжного затиску завдяки автоматичному фіксування. Також для відповідних прес-кліщів / прес кілець інших виробників.

Сила подачі і пресування з тиском в кілька тонн для блискавичного, бездоганного пресування. Потужний електрогідравлічний привід з надійним універсальним двигуном, 450 Вт, планетарним редуктором, ексцентриковим поршневим насосом і компактної потужної гідравлічною системою. Перемикач безпеки.

REMS Power-Press XL ACC
Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, зображення можуть відрізнятися від реального вигляду товару.

Супутні товари

Будь ласка, оцініть продукт