loader
В даній акції може взяти участь кожен інсталятор, який купує газові котли ТМ «Fondital», «Nova Florida» через регіональних офіційних дилерів. За покупку котлів будуть нараховуватися бали згідно таблиці обліку моделей і типів котлів. Можливо отримати подарунки за кожну покупку або накопичити бали та вибрати подарунки від бренду по каталогу призів. У призовому фонді великий вибір фірмового одягу , професійна уніформа, фірмові аксесуари ТМ «Fondital», «Nova Florida» та інструмент для монтажників та інсталяторів. В акції беруть участь усі інсталятори, які купують газові котли ТМ «Fondital», «Nova Florida» від італійського виробника, тільки через офіційних регіональних дилерів в період з 01.08.22 по 31.12.22. Схеми нарахування балів заснована на отримання балів при купівлі будь-якого котла ТМ «Fondital», «Nova Florida». Нарахування балів здійснюється в залежності від типу обладнання. Є варіанти отримати подарунок при покупці кожного котла, або вибрати призи при підсумку покупок. Для накопичення балів враховується кількість усіх куплених котлів. Перераховуються бали по кожній моделі і підсумовуються в загальну суму балів. Згідно з фінальної суми набраних балів, клієнт може вибрати будь-які подарунки з акційного каталогу подарунків. Отримані бали для кожного інсталятора нараховує офіційний регіональний дилер, у якого інсталятор купує свої котли. Розрахунок ведеться згідно таблиці балів по акції.

Група котлів

Nova Florida

Fondital

К-сть балів за 1 котел

1

Nibir

Minorca

1 бал

Delfis

Antea

Virgo

Formentera

Orion

Itaca

Vega

Maiorca

2

Altair

Bali

2 бали

3

Delfis Condensing

Antea Condensing

3 бали

Virgo Condensing

Formentera Condensing

Orion Condensing

Itaca Condensing

Leo Condensing

Tenorife Condensing

4

Itaca Condensing CH

5 балів

Phoenix / Pegasus / Giava Condensing

Отримання подарунків

Подарунки можливо отримати у офіційного регіонального дилера, який здійснив Вам продажу котлів у своєму магазині. Подарунок видається одразу при здійснення покупки із асортименту наявності, або оформлюється для замовлення та отримання у виробника. При замовленні певного подарунку по каталогу акції, він буде доставлений від заводу до офіційного регіонального дилера, який його замовив, та вручений інсталятору регіональним дилером при наступній зустрічі. В будь-якому випадку, отримати подарунки можливо тільки у місці Вашої покупки обладнання ТМ «Nova Florida». Офіційний регіональний дилер розраховує та контролює Ваші бали за кожну покупку, та замовляє подарунки для отримання у виробника ТМ «Nova Florida», та нагородження своїх покупців.

Термін в який діє акція обмежений до 31 грудня 2022 року. До цієї дати необхідно провести усі покупки газових котлів, та замовити для себе усі необхідні подарунки у офіційного дилера ТМ «Fondital», «Nova Florida» у якого купували газові котли по акції.

Перелік подарунків для вибору та передачі інсталяторам, що придбали котли у офіційного регіонального дилера, буде розміщений у кожній торговій точці продажу на плакатах та інформаційних буклетах.

Обробка результатів та нагородження призами, буде проходити на протязі всього періоду проведення акції 01.08 – 31.12.2022, згідно відвантаженого і сплаченого товару, згідно бухгалтерії у звіті регіональних партнерів по списку замовлень подарунків, та кількості проданих ним газових котлів ТМ «Fondital», «Nova Florida».

Бали за тендерні закупівлі – не зараховуються!

вгору